Mobile Legends Bang bang APK 1.2.81.2845

Mobile Legends Bang bang APK 1.2.81.2845

Mobile Legends Bang bang APK 1.2.81.2845

Mobile Legends Bang bang APK 1.2.81.2845

Download İndirme Linki

İNDİR-DOWNLOAD

Kaynak https://tr.aptoide.com

DİĞER VERSİYON LİNKİ

https://gowego.net/mobil-teknoloji/oyun/mobile-legends-bang-bang/

 

 

Mobile Legends: eSports MOBA oyunuyla son zamanların en popüler oyun modeli olan MOBA bu kez de mobil cihazlarımıza geliyor. Lol veya Dota 2 oynayanların yakından tanıyacağı bu oyun modelini android üzerinde en iyi şekilde deneyimlenecek yapım olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 5 e 5 gerçek oyunculardan oluşan takımlarla sevdiğiniz şampiyonları alın ve top, mid, veya bot gibi haritanın bölümlerine geçerek savaşmaya başlayın. Apk olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Klasik MOBA Haritaları ve 5e5 Savaşlar Mevcuttur.

Mobile Legends: Bang Bang gerçek rakiplere karşı 5 e 5 gerçek zaman savaşları. Düşmanın kulesini almak için 3 koldan saldırın. 4 adet orman,18 savunma kulesi, 2 vahşi Oyun sonu karekteri. Klasik MOBA haritalarını tamamlayın.

Takım çalışması ve strateji ile kazanın
Hasarlarınızı giderin, düşmanınızı konrol edin ve takım arkadaşlarınıza destek verin

Adil Savaşlar, Takımınızı Zafere Taşıyın
Klasik MOBA haritalarda olduğu gibi  kahraman eğitimi ve statü için ödeme yapılmaz.Oyun içinde rekabet halindeki düşmanlarınız ile rekabetçi, adil ve dengeli bir şekilde yetenek ve kabiliyetlerinize göre belirlenir. Kazanmak için ücret ödemek yerine, kazanmak için oynayın.

Basit Kontroller, Kolay Ustalaşma
Solda bir sanal joystickle ve sağda yetenek tuşları ile bir usta olmak için tek ihtiyacınız 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme sizi şaşırtacak. Asla ıskalamayın. Ve sadece savaşın heyecanına odaklanmanızı sağlayacak bir tıkla-donan sistemi.

10 saniyelik Eşleşme ve 10 Dakikalık Maçlar
Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Sessiz ve erken seviye yükselmesi ile direkt yoğun savaşlara geçilir. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrar eden “farm” olayları, daha fazla heyecan verici eylemler ve yumruğunuzu havaya kaldıracak zaferler. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, telefonunuzu alın, ateşi yakın ve kendinizi bu yürek hoplatan MOBA yarışmasında bulun.

Mobile Legends: Bang Bang Klasik Mobile Legends Bang bang APK 1.2.81.2845 Mobile Legends Bang bang APK 1.2.81.2845 Eski versiyonlarda stemizde mevcuttur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir