Bootstrap 4

Bootstrap 4 en popüler bileşen kitaplığına sahip web üzerinde sayfalar oluşturabilir responsive (mobil) tasarımlara duyarlı projeler başlatabilirsiniz.

Bootstrap 4, HTML5 , CSS3  ve JS  birlikte kullanılarak geliştirme için açık kaynaklı bir araç grubudur. Fikirlerinizi hızlı bir şekilde dökümanlardan alacağınız değerler ve kılavuz sistemiyle, önceden oluşturulmuş kapsamlı bileşenlerle ve jQuery’de yerleşik güçlü eklentilerle oluşturabilirsiniz.

  /* Peki Bootstrap 3 ve Bootstrap 4 ne farkları var
Bootstrap 4 Bootstrap’in en yeni sürümüdür; yeni bileşenlerle, daha hızlı stil sayfası ve daha fazla yanıt verir yani daha hızlıdır, hafiftir.

Bootstrap 4, tüm önemli tarayıcıların ve platformların en yeni, kararlı sürümlerini destekler. Ancak, ınternet Explorer 9 ve aşağı tarayıcı sürümünü desteklemez.

IE8-9 ve eski tarayıcı sürümlerini kullanan kullanıcılar için site tasarladıysanız ve bu şekilde tasarım varsa Bootstrap 3’ü kullanın. Bootstrap 3 eskü sürüm olmasına rağmen yeni sürüme göre hataları fazlaca giderilmiş ve stabil bir sürümdür. Hala kritik hata düzeltmeleri ve belge değişiklikleri için destek verilmektedir. Tabi Bootsrap 3 sürüme yeni özellikler eklenmeyeceği açıklanmıştır.

Aşağıda offline olarak çalışmak için Bootstrap 4 dosyasını indirebilirsiniz.

Download – indir Bootstrap 4.1.3-dist.zip

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir